Harry Potter obsazení

24. května 2006 v 18:08 | Honza Žďárský
1
Clémence Poésy
(Fleur Delacour)
* 30.11.1982
*O koho jde: Svůdná, šmrncovní a zodpovědná školačka z Krásnohůlek. Její vnitřní krása a odvaha ji předurčují k tomu, aby se stala šampiónkou v Turnaji. Tři mužští protivníci jsou velká výzva! Zvládne je?
*Kde se vzala: Ve Francii je ostřílenou hvězdou. Hrála v řadě snímků ceněných domácí kritikou. Zabodovala ale i v Británii, kde zvládá cizojazyčné role jedna radost (seriál BBC Spiknutí střelného prachu). Patří k hrstce francouzských hereček, které umí střídat různé druhy anglického přízvuku. Sfoukne královnu i dospívající studentku. Voilá!
2
Daniel Radcliffe
(Harry Potter)
* 23.7.1989
*Daniel o Harrym: "Líbí se mi na něm, že není hrdinou v klasickém slova smyslu, takový ten hrdinný Superman, který všechno zvládne. Harry je zranitelný. Má strach. I když mu v okolí tolik lidí pomáhá, nejraději by svou roli opustil a celou tu ,hrdinskou záležitost' ukončil. Jeho svět je otřesen."
*Dan o sobě a o filmu: "Dokázal jsem se na natáčení mnohem líp soustředit. V minulých dílech jsem nepřišel s žádnými vlastními nápady. Teď mi došlo, že je ,lepší plácnout něco než nic'."
*O lásce: Harry si ve filmu prochází slušným citovým zmatkem. Jak je na tom Daniel? "První zamilování nikdy není jen tak nějaké. Prostě ji MILUJEŠ! Ohledně holek jsem nešika. Kluci v mém věku si myslí, jací jsou borci, a přitom jsou blbci."
*Co ho baví: "Jsem obrovský fanda do filmů obecně. Z hudby teď nejvíc žeru Franz Ferdinand, beru i Green Day, i když mi celý ten americký punk připomíná Good Charlotte. Hraju na baskytaru, ale svou kariéru v rockové kapele nevidím:-)."
3
Rupert Grint
(Ron Weasley)
* 24.8.1988
*Rupert o Ronovi: "Mám s Ronem hodně společného. Zejména neukojitelnou chuť na sladkosti:-)."
*Rupert o sobě: "Shrnout se do jedný věty? To bude těžký. O.K. Bojím se pavouků, hraju na kytaru, slušně ovládám jízdu na jednokolce, miluju fotbal, rap a nejvíc ze všech kouzel bych bral umět stát se neviditelným, abych mohl občas zdrhnout z vězení jménem ,škola':-)."
*Co ho baví: "Herec Jim Carrey! Tudíž i filmy Blbý a blbější, Ace Ventura: Zvířecí detektiv nebo Grinch."
*Rupert vs. Harry Potter: "Jsem Harryho největší fanoušek. Byl jsem jím dokonce ještě před filmováním. Přečetl jsem všechny knihy - čtvrtá je úžasná. A taky pěkně strašidelná. Je potřeba je zvládnout všechny, abyste pochopili Harryho zážitky. Mám ohromnou radost, že Ron dostal sovu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama