Ruper Grint

24. května 2006 v 18:13 | Honza Žďárský
Ruper Michael Grint se narodil 24. srpna 1988. Je nejstarší z pěti dětí, má bratra Jamese a tři sestry: Georginu, Samathu a Charlottu. Když má
čas hraje rád na Playstationu 2, spí, maluje, jezdí na kole, nedávno se začal učit golf. Mezi jeho oblíbené sporty patří fotbal a plavání. Z barev se mu líbí zelená, jeho idolem je Jim Carrey. Má rád všechny filmy s tímto hercem a Shreka. :)
Když si Rupert četl knížky o Harrym, představoval si, že je Ron a Weasleyovi jeho rodina. Proto když se dozvěděl z jednoho dětského pořadu, že knížky budou zfilmovány a právě probíhá konkurz na hlavní postavy, sedl ke stolu a napsal o sobě dopis. Poslal ho do telky a čekal. Týdny plynuly jako voda, ale nic se nedělo. Až najednou zabrouzdal Rupert ma webovky onoho pořadu a zkoprněl: děcka posílala do televize videa! On jenom, jenom s dopisem byl bez šance! Co teď? Nakonec s mamkou nahráli kazetu, na které Rupert rapoval, proč by právě on, měl získat roli ve filmu, a předvedl i nějaké Ronovy hlášky podle svého. Za pár dnů už mu volal ředitel z castingu........
S Ronem má Rupert hodně společného: oba mají rezavé vlasy, pocházejí z velké rodiny, milují sladké a bojí se pavouků! ,,Líbí se mi, že jako Ron můžu plivat slimáky. Scéna s nima patří k mým nejoblíbenějším, protože jsem mohl ochutnat různé druhy: pomerančové, citrónové, peprmintové a čokoládové...pořádně jsem si je vychutnal!" To ale není jediné, co se Rupertovi na filmu líbí: je děsně rád, že mohl vytánout paty z rodného anglického městečkaHertfordshire a vydat se na zkušenou do New Yorku. ,,Samotné natáčení, ale neberu vážně. Ron je legrační postavička, a proto ho hraju rád. Vždycky jsem měl rád komedie. Líbí se mi Lee evans. Je cool. Až skončí natáčení Harryho, rád bych zkusil štěstí v nějaké komedii."
I přes velkou slávu, kterou díky postavě Rona má, je Rupert stále obyčejný kluk: ,,Pořád si musím uklízet pokoj! Rodiče mě hlídají, abych neprovedl nějakou kravinu." Ale mimo jejich dohled vymýšlí jednu blbinku za druhou: ,,Spoelčně s Daniel Radcliffem jsme si dali o přestávce golf se všema věcma, co jsme na place našli. Nebo jsme udělali mlýnek a zkoušeli ho pohánět elektřinou, ale to bylo dost nebezpečný. Taky rád maluju karikatury. No a jednou jsem namaloval Alana Rickmana ( profesor Snape) s velkým nosem. Maloval jsem si to jen tak pro sebe, ani jsem mu to nechtěl ukázat. Jenomže najednou stál za mnou a samozřejmě to viděl. Připadal jsem si jako bych byl opravdu přistižený svým profesorem, bylo to tak trapný! Čekal jsem, co mi k tomu řekne, ale on se mě jen zeptal, jestli si to může nechat."
Rupert také pravidelně ,,zapomíná" na své domácí úkoly a školu celkově nic moc nemusí. ,, Když po nás chtěl režisér, abychom napsali, co si myslíme o našich postavách, zapomněl jsem to udělat. Naštěstí rejža řekl, že přesně to by udělal Ron."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama