2. prosince 2006 v 17:31 | Honza Žďárský |  Zbraně-gun's
AK-47
Avtomat Kalašnikova obrazca 47 (Автомат Калашникова образца 1947 года, do češtiny přeložitelné jako Automat Kalašnikova vzor 1947), známý pod zkratkou AK-47 je jednou z nejznámějších útočných pušek světa. Další názvy, pod kterými je také známá, jsou např. "Kalašnikov", "Akáčko" apod. Jak již název napovídá byla sestrojena v roce 1947 mladým sovětským konstruktérem Michailem Kalašnikovem
Konstrukce
Při konstrukci se tvůrce inspiroval německou útočnou puškou StG 44 z konce 2. světové války. Puška používá náboj 7,62x39 mm vzor 43 poprvé využitý u samonabíjecí karabiny Simonov. Zbraň při střelbě využívá tlaku prachových plynů odebíraných z hlavně prostřednictvím plynového kanálku. Je poměrně snadno ovladatelná a velmi odolná. Proto ji lze využít prakticky v jakýchkoli podmínkách. Ovšem značnou nevýhodou je její hmotnost. Při hmotnosti 4,3 kg se nejedná zrovna o tu nejlehčí zbraň.
Současnost
V současnosti je v Ruské armádě a policii zbraň částečně nahrazena nastupkyní AK-74. Přesto je to pořád nejrozšířenější zbraň světa, bohužel i mezi teroristy.
PS:AK-47 je moje přezdívka na ICQ :P a moje číslo je 260-870-111

Zš Oblačná

2. prosince 2006 v 17:28 | Honza Žďárský |  Reklamy
  • Nejstarší škola v Liberci
  • Na škole probíhá rozšířená výuka výpočetní techniky, která je integrována i do ostatních předmětů a žáci naše výukové programy a Internet využívají i v ostatních předmětech.
  • Žákům nabízíme širokou nabídku kroužků. V rámci Městské stanice mladých techniků otevíráme každý rok pro děti z celého Liberce kroužky i z oboru informatiky.
  • Rovněž pořádáme výukové kurzy pro dospělé osoby bez rozdílu věku.
  • Jsme vedeni jako školicí středisko pro pedagogické pracovníky Libereckého kraje v rámci programu SIPVZ.
  • K dispozici jsou 2 počítačové učebny.

Naše prezentace

• Každý rok pro vás pořádáme Den otevřených dveří.
  • Od roku 1997 se účastníme akce NISA SCHOLA, pořádané v Městském kulturním domě

Florbal-pravidla

2. prosince 2006 v 17:25 | Honza Žďárský |  Nejoblíbenější sport
PODMÍNKY HRY
Florbal se hraje formou utkání mezi dvěma družstvy. Cílem hry je dosáhnout více branek než soupeř při dodržení ustanovení pravidel.
Florbal jakožto halový sport se hraje na tvrdém a rovném povrchu v místě jež je schváleno řídícím orgánem.
1. HRACÍ PLOCHA
101 Rozměry hřiště
1. Hřiště má rozměry 40 m x 20 m a je ohraničeno mantinely se zaoblenými rohy. Mantinely musí být schváleny IFF a příslušně označeny.
102 Značky na hřišti
1. Veškeré označení je provedeno čarami, 4 - 5 cm širokými, jasně viditelnou barvou.
2. Středová čára a středový bod jsou vyznačeny.
3. Velké brankoviště s rozměry 4 m x 5 m je vyznačeno 2,85 m od kratší strany hřiště.
4. Malé brankoviště s rozměry 1 m x 2,5 m je vyznačeno 0,65 m před zadní čarou velkého brankoviště.
5. Zadní čáry malého brankoviště slouží také jako brankové čáry. Značky pro umístění brán musí být vyznačeny na zadních čarách malého brankoviště tak, aby vzdálenost mezi těmito body byla 1,6 m.
6. Body pro vhazování jsou vyznačeny na středové čáře a na pomyslných prodloužených brankových čarách, 1,5 m od dlouhých stran hřiště.
Body pro vhazování jsou označeny kříži. Body na středové čáře mohou být pomyslné.
103 Brány
1. Brány schválené IFF a příslušně označené musí tyčkami stát na vyznačených bodech.
Otevřené části obou brán směřují ke středovému bodu.
104 Prostory pro střídání
1. Prostory pro střídání o délce 10 m jsou vyznačeny podél jedné z dlouhých stran hřiště, 5 m od středové čáry, a zahrnují hráčské lavice.
Prostory pro střídání jsou označeny na obou stranách mantinelu. Šířka prostoru pro střídání nesmí přesáhnout 3 m, měřeno od mantinelu. Hráčské lavice musí být umístěny v přiměřené vzdálenosti od mantinelů a obsahovat místo pro 19 osob.
105 Trestné lavice a zapisovatelský stolek
1. Zapisovatelský stolek a trestné lavice jsou umístěny naproti prostorům pro střídání u středové čáry.
Zapisovatelský stolek a trestné lavice jsou umístěny v přiměřené vzdálenosti od mantinelu. Každé družstvo má vlastní trestnou lavici, které jsou umístěny po obou stranách zapisovatelského stolku. Na každé z nich musí být místo pro minimálně dva hráče. Výjimky pro umístění trestných lavic a zapisovatelského stolku může povolit řídící orgán.
106 Kontrola hřiště
1. Rozhodčí musí včas před zahájením utkání zkontrolovat hrací plochu a dohlédnout na odstranění případných nedostatků.
Všechny nedostatky musí být zaznamenány. Pořadatelé jsou odpovědni za nápravu nedostatků a udržování hrací plochy v řádném stavu během utkání. Všechny nebezpečné předměty musí být odstraněny nebo zabezpečeny proti zranění.
2. ČAS HRY
201 Normální hrací čas
1. Normální hrací čas je 3 x 20 minut se dvěma desetiminutovými přestávkami, během nichž si družstva musí vyměnit strany.
Výjimky pro kratší hrací čas, ne však méně než 2 x 15 minut, a/nebo pro přestávky, může schválit řídící orgán. Ve spojení se změnou stran si družstva vymění i prostory pro střídání. Domácí družstvo si před začátkem utkání vybere stranu. Každá třetina začíná vhazováním na středovém bodě. Na konci každé třetiny jsou zapisovatelé odpovědni za spuštění sirény nebo jiného vhodného zvukového znamení, pokud se tak neděje automaticky. Čas přestávky začíná okamžitě po skončení třetiny. Za včasné nastoupení zpět na hrací plochu po přestávce jsou odpovědná družstva. Jestliže podle názoru rozhodčích je jedna strana hrací plochy v lepším stavu, družstva si vymění strany v polovině třetí třetiny, musí se však o tom rozhodnout před zahájením třetí třetiny. Jestliže si družstva vymění strany, hra bude pokračovat vhazováním na středovém bodě.
2. Hrací čas je čistý.
Čistý hrací čas znamená, že čas je zastaven kdykoliv je hra přerušena signálem rozhodčích a znovu spuštěn, když je míč uveden do hry.
V případě neobvyklého přerušení je použit trojitý signál. Rozhodčí posoudí, co lze považovat za neobvyklé přerušení, ale vždy se za neobvyklé přerušení považuje: zničení míče, rozpojení mantinelu, zranění, měření výstroje, přítomnost neoprávněných osob nebo předmětů na hrací ploše, úplný nebo částečný výpadek osvětlení, a nebo pokud zazní omylem siréna.
Jestliže se v jakémkoliv místě oddělí jednotlivé části mantinelů, hra může pokračovat do doby, než se míč dostane do blízkosti tohoto místa. V případě zranění je hra přerušena pouze tehdy, jestliže rozhodčí usoudí, že se jedná o vážné zranění, nebo jestliže zraněný hráč přímo ovlivňuje hru.
Řídící orgán soutěže může určit, ve kterých soutěžích se nebude čistý čas používat. V tom případě se čas zastavuje pouze v souvislosti se vstřelením branky, vyloučením, trestným střílením, při time-outu, nebo na základě trojitého signálu rozhodčího při neobvyklém přerušení. Poslední tři minuty normální hrací doby utkání bude vždy využíván čistý čas.
Během trestného střílení je hrací čas zastaven.
202 Time-out
1. Během normálního hracího času má každé družstvo právo vyžádat si jeden time-out, který bude označen trojitým signálem a proběhne, jakmile se hra přeruší.
Time-out může být vyžádán kdykoliv, včetně ve spojení se vstřelenou brankou a trestným střílením, ale pouze kapitánem družstva nebo členem realizačního týmu. Time-out vyžádaný během přerušení je vykonán okamžitě, ale pokud rozhodčí usoudí, že by to negativně ovlivnilo situaci soupeře, bude zahájen až v následujícím přerušení hry. Vyžádaný time-out musí být vždy zahájen, pouze pokud družstvo vstřelí branku, může svou žádost o time-out vzít zpět. Time-out začne po dalším signálu rozhodčích, jakmile jsou hráči u svých střídaček a rozhodčí u zapisovatelského stolku. Další signál rozhodčích po 30-ti vteřinách značí konec time-outu. Po skončení time-outu hra pokračuje podle příčiny přerušení. Potrestaný hráč se nesmí účastnit time-outu.
203 Prodloužení
1. Utkání musí být prodlouženo, pokud má být rozhodnuto a skončí remízou. Prodloužení se hraje dokud jedno z družstev nevstřelí branku.
Před prodloužením mají družstva právo na přestávku trvající dvě minuty, strany si však nemění. Během prodloužení se pro spuštění a zastavení času používají stejná pravidla jako při normálním hracím čase. Prodloužení není rozděleno na části (třetiny). Vyloučení, která neskončila v normální hrací době, pokračují v prodloužení. Výjimku pro limitované prodloužení o délce 10 minut může vydat řídící orgán. Pokud je skóre i po limitovaném prodloužení vyrovnané, rozhodnou o výsledku utkání trestná střílení.
204 Trestná střílení po limitovaném prodloužení
1. Pět hráčů v poli z každého družstva provede postupně každý jedno trestné střílení. Je-li stav i potom vyrovnaný, stejní hráči provedou po jednom svá trestná střílení, dokud není dosaženo konečného rozhodnutí.
Družstva se v trestných stříleních střídají po jednom. Rozhodčí určí, která brána bude použita, mezi kapitány družstev se rozhodne losem a vítěz rozhodne, které družstvo začne trestná střílení. Kapitáni nebo členové realizačních týmů informují písemně rozhodčí a zapisovatelský stolek o číslech hráčů a pořadí, ve kterém budou provádět trestná střílení. Rozhodčí zodpovídají za to, že se trestná střílení uskuteční v přesném pořadí, jaké nahlásili členové realizačního týmu.
Jakmile je během trestných střílení dosaženo konečného rozhodnutí, utkání je ukončeno a vítězné družstvo vyhrává s konečným výsledkem plus jedna branka. Během první série trestných střílení se za rozhodný výsledek považuje, vede-li družstvo o větší počet branek než kolik zbývá soupeři provést trestných střílení. Během případných extra sérií trestných střílení se za rozhodný výsledek považuje, vstřelilo-li jedno družstvo o jednu branku více než druhé a obě družstva provedla stejný počet trestných střílení. Trestná střílení v extra sériích nemusí být prováděna ve stejném pořadí jako v základní sérii, ale hráč nesmí provést třetí trestné střílení, dokud všichni ostatní hráči nominovaní za jeho družstvo neprovedli alespoň dvě trestná střílení, atd.
Vyloučený hráč se smí účastnit trestných střílení, pokud nebyl vyloučen do konce utkání. Pokud je jednomu z hráčů nominovaných na trestná střílení během trestných střílení udělen jakýkoliv trest, kapitán družstva musí rozhodnout o jeho nahrazení jiným hráčem v poli, který nebyl původně nominován na trestná střílení. Pokud je během trestných střílení potrestán brankář jakýmkoliv trestem, musí být nahrazen náhradním brankářem. Chybí-li náhradní brankář, má družstvo maximálně tři minuty na vybavení hráče v poli, který nebyl nominován na trestná střílení, na post brankáře. Tyto tři minuty nesmí být použity na rozcvičení. Nový brankář musí být uveden v zápise o utkání společně s časem výměny. Družstvo, které nemůže nominovat pět hráčů na provedení trestných střílení, smí provést pouze tolik trestných střílení, kolik hráčů nominovalo. To platí i v průběhu případných extra sérií trestných střílení.
3. ÚČASTNÍCI HRY
301 Hráči
1. Každé družstvo může využít maximálně 20 hráčů. Ti musí být uvedeni v zápise o utkání.
Hráči mohou být buď hráči v poli nebo brankáři. Hráči nezapsaní v zápise o utkání se nemohou účastnit utkání nebo být ve vlastním prostoru pro střídání.
2. Během hry smí být na hřišti z každého družstva současně maximálně šest hráčů, z toho pouze jeden brankář.
Aby rozhodčí mohl zahájit utkání, každé družstvo musí mít alespoň pět hráčů v poli a brankáře vpředepsané výstroji, nebo bude konečný výsledek 5:0 pro družstvo, které se neprovinilo. Během utkání musí být každé družstvo schopno hrát na hřišti alespoň ve čtyřech hráčích, nebo bude utkání ukončeno a konečné skóre bude 5:0 pro družstvo, které se neprovinilo, nebo pokud by dosažené skóre bylo výhodnější, bude konečným výsledkem skutečné skóre utkání.
302 Střídání hráčů
1. Střídání hráčů se může provádět kdykoliv během utkání a bez omezení počtu střídání.
Střídání musí být provedeno ve vlastním prostoru pro střídání družstva. Hráč opouštějící hřiště musí překročit mantinel dříve, než může střídající vstoupit na hrací plochu. Zraněný hráč opouštějící hřiště vjiném místě než v prostoru pro střídání smí být nahrazen až po přerušení hry.
303 Zvláštní pravidla pro brankáře
1. Všichni brankáři musí být označeni v zápise o utkání.
Brankáři jsou označeni v zápise písmenem "G". Hráč označený jako brankář se nesmí stejného utkání účastnit jako hráč v poli s hokejkou. Jestliže z důvodu zranění nebo vyloučení musí být brankář nahrazen hráčem v poli, má družstvo maximálně tři minuty na jeho výměnu a vybavení. Tyto tři minuty nesmí být použity na rozcvičení. Nový brankář musí být uveden v zápise o utkání společně s časem výměny.
2. Pokud brankář během hry opustí velké brankoviště, je považován za hráče v poli, dočasně bez hokejky, dokud se nevrátí zpět.
Toto pravidlo neplatí ve spojení s výhozem. Za opuštění velkého brankoviště se považuje situace, kdy se žádná část jeho těla nedotýká povrchu velkého brankoviště. Brankář ovšem smí ve vlastním velkém brankovišti vyskočit. Čáry se považují za součást velkého brankoviště.
304 Zvláštní pravidla pro kapitány družstev
1. Každé družstvo musí mít kapitána, který je označen v zápisu o utkání.
Kapitán je v zápisu označen písmenem "C". Výměna kapitána družstva je povolena pouze v případě zranění, onemocnění nebo vyloučení do konce utkání a musí být zaznamenána spolu s časem změny vzápise o utkání. Nahrazený kapitán již nesmí ve stejném utkání zastávat tuto funkci.
2. Jen kapitán družstva má právo mluvit s rozhodčími a zároveň má povinnost s nimi spolupracovat.
Pokud kapitán hovoří s rozhodčími, musí se tak dít vhodným způsobem. Potrestaný kapitán ztrácí právo mluvit s rozhodčími, pokud jimi není osloven, a jeho družstvo nemá během této doby žádnou jinou možnost komunikovat s rozhodčími s výjimkou toho, kdy členové realizačního týmu požádají o time-out.

GTASA

2. prosince 2006 v 10:04 | Honza Žďárský |  Jaké hry na PC hraješ?
GTA SAN ANDREAS
Ani se nenadějeme a šílenství jménem Grand Theft Auto na nás znovu zaútočí v podobě pátého dílu s podtitulem San Andreas. Zatím sice jen ve verzi pro PlayStation 2, ale i my, majitelé klasických stolních počítačů, se dříve nebo později (doufejme, že dříve) dočkáme. Než ta chvíle nastane, pojďme se podívat, co na nás v Rockstaru zase šijí. Věřte nám, bude to stát za to.
Pryč jsou osmdesátá léta, děj San Andreas je zasazen do doby o deset let později. Hlavním hrdinou bude i tentokrát gangster - Carl Johnson zvaný CJ. Jenže na rozdíl od předchozích dílů se jedná o delikventa již napraveného, který své řemeslo pověsil na hřebík poté, co zemřel jeho bratr Brian. Utekl od svého gangu, utekl z rodného města, utekl od svého předchozího života. Jenže teď se vrací. Co ho k tomu přimělo? Brutální vražda jeho matky, kterou hodlá na vlastní pěst vyšetřit. Má to však menší háček: bývalí "kolegové" mu jeho zradu neodpustili a snaží se jej zabít, jdou po něm i zkorumpovaní policisté a ani vlastní sourozenci ho nevidí zrovna moc rádi. Přežít v San Andreas nebude právě snadné.
Říkáte si, že na jedno město je těch nepřátel až až? Inu… San Andreas také není město. Je to celý stát. To zní slibně, že? Projíždět se budete po nejslavnějších aglomeracích Kalifornie - Los Santos (virtuální napodobenina Los Angeles), San Fierro (San Francisco) a Las Venturas (Las Vegas). Mezi nimi budete moci libovolně přejíždět, a to tak, že nasednete do auta nebo jiného dopravního prostředku a hezky si celou cestu odřídíte. Žádné "kliknu na ikonu, a ono mě to tam přenese". Ale nebojte, dvouhodinová jízda vás při přesunech nečeká...
Co myslíte, jaká bude největší novinka v GTA: San Andreas? Doplňování energie návštěvami restaurací? Fakt, že když se budete přejídat, tak budete tloustnout? Projížďky na bicyklu? Řízení vlastního kasina? Kdepak. Tohle všechno sice ve hře bude, ale za nejvýraznější novinku považujeme systém skillů. Ano, CJ se bude postupem času zlepšovat ve spoustě oblastí. Nejde přitom jen o klasické dovednosti jako plavání (konečně se to hlavní hrdina této série naučil) nebo rychlost běhu. Čím více misí splníte, tím více pomocníků si například budete moci najmout (vhodné především pro hektičtější přestřelky), loupeže v domech budou efektivnější a podobně. Dan Houser z Rockstaru dokonce prohlásil, že dovedností má ve hře být několik set - nedovedeme si sice moc dobře představit, jak to má fungovat, ale budiž...
Po všech ostatních stránkách bude San Andreas klasické Grand Theft Auto se vším všudy. Příběhová linie by měla být výraznější než dřív, takže lze očekávat, že ryze "zápletkové" mise již nebudou poskytovat takovou volnost jako dříve. Plně to však bude vynahrazovat možnost věnovat se desítkám (nebo snad stovkám?) činností ve chvílích mezi nimi. Chybět samozřejmě nebude ani svérázný "gétéáčkovský" humor, který příjemným způsobem zlehčuje gangsterské téma, jež v ostatních titulech nebývá zpracováváno zrovna vesele.
Vzhledem k tomu, že hra vychází primárně pro platformu PlayStation 2, která se od dob Vice City pochopitelně nijak nezměnila, bude engine San Andreas až na drobné změny stejný jako minule. Tvůrcům se sice podařilo do hry propašovat pár nových efektů, jako jsou třeba lepší dynamické odlesky na kapotách vozů, žádnou revoluci však nečekejte. Má to ovšem jednu výhodu: zatímco v dnešní době musíte kvůli téměř každému "killer" titulu upgradovat počítač, zde vás k tomu nikdo a nic nenutí. Pakliže vám přede dvěma lety fungovalo původní Grand Theft Auto III, spustíte bez problémů i San Andreas. A vzhledem k záplavě novinek, avizovaným stovkám skillů a obrovské rozloze herního světa není jediný důvod, proč autorům mizivé úpravy enginu vyčítat. Tuhle sérii stejně nikdo neobdivuje pro její dokonalé audiovizuální zpracování - přednější je hratelnost, zábava a neskutečné množství věcí, jež lze v misích i mimo ně provádět… A toho se vám v San Andreas dostane měrou vrchovatou.

Call of duty Finest hour

2. prosince 2006 v 9:56 | Honza Žďárský |  Jaké hry na PC hraješ?
CALL OF DUTY 1 FINEST HOUR
V titulu Call of Duty: Finest Hour, nejprodávanějším dílu populární série Call of Duty, čekají na konzolové hráče virtuální boje na severoafrické, západní a východní frontě druhé světové války. Intenzitu zdejšího prožitku, v němž se mísí chaos bitvy s výpravnými momenty, lze přirovnat pouze k válečnému filmu. Hra Call of Duty: Finest Hour, která je původním konzolovým projektem, obsahuje zcela nové mise zaměřené na týmové boje, adrenalinové jízdy v různých vozidlech a speciální filmové efekty, díky čemuž představuje dech beroucí thriller viděný pohledem z vlastních očí. Ve třech spojeneckých kampaních se hráč stane svědkem nejprudších bojů v historii lidstva a poprvé se ocitne v roli několika různých vojáků ruské, britské a americké armády. Hru Call of Duty: Finest Hour vyvíjí studio Spark, jež tvoří více než 30 profesionálů, kteří se v minulosti podíleli na titulech ze série Medal of Honor, a to i na vedoucích pozicích

Referát na....

1. prosince 2006 v 17:24 | Honza Žďárský
František Josef 1.
Rakouský císař a uherský král od 1848 z dynastie habsbursko-lotrinské; syn arcivévody Františka Karla (1802-1878). Jeden z nejvýznamnějších monarchů 19.století., vládl 68 let. Za jeho vlády došlo v Rakousku k převratným změnám: zánik feudalismu, dovršení průmyslové revoluce a nástup dělnického hnutí; k výrazným změnám došlo i na evropské mocenské scéně. František Josef I. nastoupil na trůn po abdikaci svého strýce Ferdinanda I. na zásah dvorské kamarily, o kterou v prvních letech vlády opíral svá rozhodnutí ve vnitřní i zahraniční politice.

Podpořil vojenské akce proti revoluci v Uhrách a severní Itálii, požádal cara Mikuláše I. o vojenskou pomoc, rozpustil ústavodárný říšský sněm v Kroměříži a 7.3.1849 vyhlásil oktrojovanou ústavu. Během krymské války podpořil akce evropských mocností proti Rusku, čímž přišel o ruskou podporu jak v Rakousko-francouzské válce 1859, tak i v rakousko-pruské a rakousko-italské válce 1866, kterými přišel o severní Itálii a byl vytlačen z Německa. Po válečných porážkách 1859 vydal Říjnový diplom, 1866 souhlasil s rakousko-uherským vyrovnáním a vyhlásil princip dualismu. 1871 odmítl vyrovnání s Čechy (fundamentální články). Na Berlínském kongresu 1878 získal právo na okupaci Bosny a Hercegoviny, ta po 30.letech připojena k monarchii. V zahraniční politice se přimkl k Německu (dvojspolek), připojením Itálie 1882 vznikl málo stabilní Trojspolek.
Nacionální napětí na Balkáně i v monarchii, neschopnost přistoupit na federalizační reformy i preference válečnické strany a podřízenost německému císaři zavedly rakousko-Uhersko do 1.světové války. Po zavraždění následníka trůnu Františka Ferdinanda d Este v Sarajevu vláda přiměla Františka Josefa k podpisu ultimáta Srbsku, které vedlo 28.7.1914 k 1.světové válce. Ve spojenectví s Německem dosáhla rakousko-uherská armáda úspěchy: 1915 proti Rusku i Srbsku, zastavena italská ofenzíva, ale země se rychle vyčerpávala. Za vlády Františka Josefa I. prošla habsburská monarchie značnými politickými, hospodářskými a sociálními změnami. Přesvědčen o své monarchie přijímal omezení absolutní moci a všechny modernizační tendence proti své vůli. Vyznačoval se pracovitostí, politickou obratností, současně však i lpěním na stereotypech. Vnější podobu jeho majestátu nenarušily ani tragické okamžiky osobního života (1889 sebevražda jediného syna Rudolfa, zavraždění manželky Alžběty 1898).
Cawec

Chcete být milionářem?

1. prosince 2006 v 15:35 | Honza Žďárský
Výukový program na způsob známé televizní soutěže.Opravdu moc dobrý program!!!
Cawec

Arkanoid

1. prosince 2006 v 15:33 | Honza Žďárský |  Programy
Klasická hra arkanoid.Moc se mi tahle hra nelíbila ale stejně sem to se dal páš newim newim....třeba se Vám bude líbit!
Cawec

Celestina

1. prosince 2006 v 15:31 | Honza Žďárský |  Programy
Ahoj lidi
Našel sem docela inteligentní prográmek.Jmenuje se Celestina..Je to něco jako simulátor.Zatím sem ho neozkoušel...když tak napište nějaké postřehy z tohoto prográmku.

Cawec
Pokud se chcete na něco zeptat tak to sem písněte.Taky tady budu psát různé soutěže takže pokud se chcete zůčastnit tak se¨jukněte beď sem nebo u důležitějších(jedno jak to pochopíte má to stejnej význam) soutěží to bude napsané v hl. nabídce a ne tady.Takže se dívejte tady.Tady budou jen soutěže různé jiné věci, které se budou dít napíšu do nějakého jiného topiku.