Únor 2008

Štěstnýho Valentýna

14. února 2008 v 18:41 | Honza Žďárský
Přeji vám tímto pěkného Valentýna.....hodně lásky a štěstí vám přeji též.
Sice já mám dneska náladu pod psa......přeji i těm kteří dneska žádnou lásku nepolíbili pod jmelím ani s ní nikde nebyli.
Já jsem nikde nebyl sice s nikým ale přeji ho všem...úplně všem....i těm lidem kterým bych za normálních okolností nacpal do úst ponožku!
Odsuzuji taky všechny ty, kteří dneska svou lásku opustili....dnes je lásky den tak proč ho kazit.Akorát ničíte svý nervy i nervy všech ostatních.

Jinak já bych někam rád šel akorát kvůli mé neochotě o to jsem zapříčinil akorát to že teď(nebo v bližší minulosti) s ní ten jeden randí......no nic no :-(

Tak zdar všem zamilovaným

Volba prezidenta 08

9. února 2008 v 10:29 | Honza Žďárský |  Ankety
Ahoj.....Napadlo mě že byste mohli hlasovat kdo si myslíte že bude prezidentem.
Já to sleduji od včerejška a pokud jste to neviděli tak vám doporučuji ani o tom neslyšet ;-) Paroubek z toho dělal divadlo....Natahování a ještě ty přestávky zabrali 3/4 času.Dneska se zase hádaj jak husy na ringu.Kdo bude prezidentem se už snad dnes dovíme.

Můj názor....Dám v této anketě hlas pro Klause.Švejnar mě vytáčí tím, že podporuje do vlády komunisty.Nic proti ale co já vím o jejich vládě tak s tím určitě nebudu souhlasit.Pak to že říká že se vzdá Amerického občantství.Říká sice že se ho vzdá ale sliby jsou chyby...taky by to mohlo být jak za Ferdinanta 1. Habsburského.

HarryPotter díl sedmý-poznatky ke knize

5. února 2008 v 21:02 | Honza Žďárský |  Zábava
Takže jen vám teď řeknu že to není od nikoho okopírované a že to píšu sám takže mě pak neukamenujte pokud se vám to nebude líbit ;-)


Tuto knížku napsala(jak už jistě víte) J.K. Rowlingová.Díl sedmý nese název Karry Potter a Relikvie smrti.


Kniha pojednává o tom jak se Harry a jeho přátelé dostávají do různých "zajímavých" patálií.Tento jejich rok se však nechtějí dostat do Bradavic protože musí najít viteály......Dál nebudu psát protože byste si to mohli přečíst sami! :-D

Poznatky 1)Nezdá se mi že tato kniha je špatná.Je ale poznat že se na stylu překladu(či při psaní knihy od J.K.Rowlingové)tam něco zmrvili.Pokud si přečtete všechny díly hned za sebou tak poznáte že se to o hodně změnilo.Bylo to překladem či při psaním to nevím.
2)Musíte při tom pochopit že Harry a spol už jsou hodně staří takže se tam ukazuje spoustu zajímavých věcí.......

Dál to dodám později protože jsem nějak unaven a nemám nějakou extra náladu na psaní

Návštěvnost za minulý měsíc

4. února 2008 v 14:29 | Honza Žďárský
Navstevnost za minuly tyden (28.1.2008 - 3.2.2008) je:
Pondeli: 68
Utery: 82
Streda: 54
Ctvrtek: 54
Patek: 55
Sobota: 56
Nedele: 39

Celkem: 408