Duben 2008

Dark Elf

30. dubna 2008 v 13:05 | Honza Žďárský |  Zábava
Dark Elf...neznám moc lidí co by o ní neslyšeli....co dodat
www.darkelf.cz

Briana Evigan

12. dubna 2008 v 12:36 | Honza Žďárský
Briana Evigan se narodila 23.10.1986 v Los Angles v Kalifornii v USA. Umění má v krvi, její otec, Greg Evigan je herec a její matka Pam byla tanečnice a zahrála si i na Brodwayi, tak není divu, že to malou Bri tak táhlo. Briana má ještě dva sourozence Vanessu, která je taky herečka a chodí s bubeníkem Linkin Park, ma bratra Jasona, který je zpěvákem skupiny After Midnight Project.

V minulosti byla Briana Evigan členkou hudební skupiny Moorish Idol, kde hrála na klávesy a zpívala. Už od dětství studuje tanec. Byla členkou taneční skupiny EFUNK. Učila a možná ještě stále učí malé děti balet. V roce 2003 natočila v Praze se skupinou Linkin Park videoklip k písni "Numb".
Zdrojová stránka: www.osobnosti.cz

gladiatus.cz

7. dubna 2008 v 18:31 | Honza Žďárský |  Diskuzní fórum jen pro Vás
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000
Jestli mi chcete pomoct tak přetáhněte tento odkaz do svého internetového prohlížeče.Je to okrádací odkaz ve kterém se mi přičte sláva.Alespoň to jsem nedávám jako...Klikněte na tento odkaz a vyhrajete 100 rubínů.Ne to jsou podvody.Já to jsem tady dávám pro lidi kterým je to jedno.Ještě to napíšu jednou pro debilní lidi který to nepochopili....
JE TO OKRÁDACÍ ODZAK NA GLADIATUS.CZ.NEMUSÍŠ NA TO KLIKAT.POKUD ANO TAK SE MI PŘIČTE SLÁVA.JE TO DOBROVOLNÉ.
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000
Raději se zdržte(pro nějaký lidi) komentářů.Vím že až si to pročte pár lidí tak se spustí vlna kritiky.Mě je to jedno.Napsal jsem sám že je to dobrovolné.
PRO INFORMACI

Pokud chcete zjistit jestli je to okrádací odkaz nebo ne tak si myší najeďte na ten hypertextový odkaz.Dole v prohlížeči je určitá lišta.Obvykle je tam napsáno Hotovo.Když si tedy najedete na něj tak se vám tam objeví přišlušnej odkaz.Pak už je to lehký na identifikaci.
Jo a jinak pokud objevíte na zprávu.Pokud odešlete zprávu ve tvaru Go????(nějaký čísla) tak je to taky podvrh.poslední čísla jsou cena zprávy.Po této SMSce se účtu(hráči) který vás okradl přičtou rubíny nebo nějaký vylepšovací účty.
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000