gladiatus.cz

7. dubna 2008 v 18:31 | Honza Žďárský |  Diskuzní fórum jen pro Vás
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000
Jestli mi chcete pomoct tak přetáhněte tento odkaz do svého internetového prohlížeče.Je to okrádací odkaz ve kterém se mi přičte sláva.Alespoň to jsem nedávám jako...Klikněte na tento odkaz a vyhrajete 100 rubínů.Ne to jsou podvody.Já to jsem tady dávám pro lidi kterým je to jedno.Ještě to napíšu jednou pro debilní lidi který to nepochopili....
JE TO OKRÁDACÍ ODZAK NA GLADIATUS.CZ.NEMUSÍŠ NA TO KLIKAT.POKUD ANO TAK SE MI PŘIČTE SLÁVA.JE TO DOBROVOLNÉ.
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000
Raději se zdržte(pro nějaký lidi) komentářů.Vím že až si to pročte pár lidí tak se spustí vlna kritiky.Mě je to jedno.Napsal jsem sám že je to dobrovolné.
PRO INFORMACI

Pokud chcete zjistit jestli je to okrádací odkaz nebo ne tak si myší najeďte na ten hypertextový odkaz.Dole v prohlížeči je určitá lišta.Obvykle je tam napsáno Hotovo.Když si tedy najedete na něj tak se vám tam objeví přišlušnej odkaz.Pak už je to lehký na identifikaci.
Jo a jinak pokud objevíte na zprávu.Pokud odešlete zprávu ve tvaru Go????(nějaký čísla) tak je to taky podvrh.poslední čísla jsou cena zprávy.Po této SMSce se účtu(hráči) který vás okradl přičtou rubíny nebo nějaký vylepšovací účty.
http://s1.gladiatus.cz/game/c.php?uid=29000
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik hodin strávíte u Pc deně?

1h
1-2h
3-4h
5-6h
7h
Snad i více

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama